Skip links

BİZDEN HABERLER

Arda Elektrik gururla açıklar: 2023 yılında Legrand Türkiye'nin en çok ciro yapan 3. bayisi olduk! Bu başarıda emeği geçen tüm ekibimize teşekkür ederiz. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve güçlü iş birliği sayesinde bu başarıya ulaştık. Siz değerli müşterilerimize ve Arda Elektrik ailesine teşekkür ederiz.

24 Ocak 2024

Arda Elektrik’in 22 yıllık tecrübesiyle sektörde önemli bir yer edindiğine ve pazarı domine eden az sayıdaki şirketten biri haline geldiğine dikkat çeken şirket yönetimi gelecek yıllara emin adımlarla ilerlediklerini dile getirdi.

19 Kasım 2023

İzmir’de Olmayan Bir Konseptle Başladı Müşteri ve Ürün Yelpazesi Her Gün Artıyor Kaynak: İzmir’de Olmayan Bir Konseptle Başladı Müşteri ve Ürün Yelpazesi Her Gün Artıyor.

7 Temmuz 2022

Orta gerilim, alçak gerilim, kablo, şalt malzemeleri ve aydınlatma ürünlerinde ulusal markaların Ege Bölgesi toptan dağıtıcılığını yapan Arda Elektrik’in ortakları Fikret Vatansever ve Erhan Arpaguş 2023 hedeflerini anlattı.

31 Aralık 2022

Göztepe Altay arasında oynanan İzmir derbisinde sponsor olarak biz de oradaydık.

6 Şubat 2022

Spor ve sporcuya desteğini esirgemeyen Arda Elektrik İzmir, 14. hafta karşılaşmasında Mersin Büyükşehir Belediyesi ile mücadele eden Bornova Belediyesi Karşıyaka Basketbol Takımı'nın heyecanlı karşılaşmasına tanıklık etti.

18 Ocak 2022