Skip links

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İŞİMİZİ SEVEREK YAŞIYORUZ..

Arda Elektrik İzmir, 2002 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Arda Elektrik İzmir orta gerilim, kablo, şalt malzemeleri, aydınlatma ürünleri, Ege bölgesi genel dağıtıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Arda Elektrik İzmir olarak; hizmet anlayışı, karşılıklı ilişkilerde güveni sağlamayı, kaliteli ürünlerle ihtiyaçlarınızı en mükemmel ve ivedi şekilde deneyimli ve görev bilincini hiç bir zaman unutmadan güler yüzlü personeli ile karşılamayı ilke edinerek, sektörel gelişmeleri izleyen teknik kapasitesi yüksek personel istihdam eden, beceri ilişkileri kuvvetli, müşterisine her zaman saygılı olmaya özen gösteren dürüst ticaret anlayışı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız..

Hedeflerimiz

- Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek,
- Yer aldığımız sektörlerde, yeninin ve daha iyinin peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak,
- Güvene kaliteye adadığımız şirket ünvanımızı, gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmek.

21

YILLIK TECRÜBE

1 1

Vizyon

Arda Elektrik İzmir etkin olduğu tüm sektörlerde, kaliteden ve bize duyulan güvenden hiç ödün vermeden, ülke çapında önde gelen, ölümsüz bir marka haline gelmek… Müşteri beklentilerine, dünya standardındaki hizmetimizle cevap vererek daima daha iyisini hedeflemek.

2 2

Misyon

Arda Elektrik İzmir, ekolojiye saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, üstüne düşen sosyal sorumlulukların farkında bir kurum olarak, faaliyet gösterdiği bölge ve ülkenin koşullarını daha iyiye götürmek için çaba göstermek.

Değerlerimiz

Arda Elektrik İzmir yenilikçi ve öncü yapımızla, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza en hızlı cevap verebilecek şekilde sipariş edilmekte.

Çalışanlarımız ve Müşterilerimiz
Bizler, ekibimiz ve tüm müşterilerimiz ile dürüst ve samimi bir çalışma ortamı oluşturmaktayız. Bu sebeple müşterilerimizle ilişkilerimiz uzun solukludur.

Dürüstlük
Bizler, iletişimlerimizde her zaman dürüst ve samimi olmak tarafını seçtik. Bizden ürün alan iş ortaklarımızın da bizim için geri bildirimleri önemlidir. Ekibimiz ve iş ortaklarımız ile bir takım gibi hareket etmek bizi mutlu eder.