Skip links


Mutlusan Electric Güçlü İzmir ve Ege Bölge Bayisi

Arda Elektrik, köklü geçmişi ve sağlam iş ahlakıyla elektrik sektöründe önemli bir yere sahip olan Mutlusan A.Ş’nin İzmir ve Ege Bölge bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Mutlusan Electric Türkiye’nin dört bir yanında ve dünya genelindeki başarısını Ege Bölgesi’nde de taçlandırmak için güçlü bir işbirliği ve hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

1983 yılında kurulan Mutlusan Electric, sektöre ve ülkesine duyduğu güven ile hikâyesinin temellerini Karaköy’de atmıştır. Bugün, 50 bin m² kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmekte olup, 700’den fazla çalışan kadrosuyla hizmetini sürdürmektedir. Geleneksel değerlerini koruyarak %100 yerli ve öz sermayeyle dünya standartlarında hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı yaklaşımı ile birlikte bugünlere kadar başarıyla gelmiştir. 

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Mutlusan Electric, marka bilinirliğini Türkiye’nin 81 ilinde ve ihracatını yaptığı 85’ten fazla dünya ülkesine kanıtlayarak sektöründe öncülük etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Başlıca ürün grupları; anahtar priz grubu, modüler sistem, kablo kanalları, şalt ürün grubu, elektrikli araç şarj cihazı, elektrik tesisat ve aydınlatma ürünleri, pano ve otomasyon ürün gruplarından oluşmaktadır. Yerli ve uluslararası kalite standartlarını sağlayan ürünleriyle, fark yaratan bir hizmet anlayışını benimsemiş olup, değer ve ilkelerinden ödün vermeden gelişmeye/geliştirmeye devam etmektedir. İş ortaklarının ve son kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda kolay erişim imkânı sağlarken, hızlı çözümlerle tüketici memnuniyetini esas amaç olarak görmektedir. Mutlusan A.Ş, geleceğe yönelik yapacağı yatırımlarla marka değerini arttırarak, köklü tecrübeleriyle sürdürülebilir bir büyüme için pazar payını genişletmeyi birincil hedef olarak ele almaktadır.

Arda Elektrik, bölgedeki müşterilerine Mutlusan Electric’in geniş ürün yelpazesini sunarak, kaliteli ve güvenilir elektrik malzemelerine kolay erişim imkanı sağlamaktadır. Anahtar priz grubu, modüler sistemler, kablo kanalları, şalt ürünleri, elektrikli araç şarj cihazları, elektrik tesisat ve aydınlatma ürünleri, pano ve otomasyon ürünleri gibi birçok ürün çeşidiyle Arda Elektrik, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Arda Elektrik, sadece ürün satışıyla değil, aynı zamanda müşteri odaklı yaklaşımıyla da öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla hareket eden Arda Elektrik, müşterilerine hızlı çözümler sunarak güvenilir bir iş ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Mutlusan Electric’in yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle, Arda Elektrik bölgedeki elektrik sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir. Yerli ve uluslararası kalite standartlarını sağlayan ürünleriyle müşterilerine güven veren Arda Elektrik, geleceğe yönelik yatırımlarını artırarak pazar payını genişletmeyi ve marka değerini daha da yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Arda Elektrik, Mutlusan Electric’in güçlü ve güvenilir marka değerini Ege Bölgesi’nde temsil ederek, sektördeki lider konumunu daha da sağlamlaştırmayı ve sürdürülebilir bir büyüme için çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.